More

Październik 18, 2017

(+48) 516 175 284.

Dla niektórych jest to odległe marzenie, dla innych to ukochana codziennośćsłoneczna Andaluzja! Kraina fiest i flamenco. To własnie stamtąd pochodzi Sensi. Utalentowana i wrażliwa artystka. Śpiewa, muzykuje i obdarza wszystkich niezwykłym uśmiechem. Już niedługo zaśpiewa własnie u nas, w Por Fiesta Club!

Zapraszamy gorąco na klubowy 

RECITAL SENSI FALÁN

Usłyszymy kompozycje z repertuaru piosenki andaluzyjskiej
oraz flamenco oczywiście!

Środa, 18 października o godz. 20:30

Wstęp: 15 PLN

Rezerwacje: office@porfiestaclub.com

 

sensifalanSensi Falán, piosenkarka i autorka tekstów, urodziła się w dzielnicy La Chanca, w Almeríi (Hiszpania).
Jej ścieżka artystyczna od zawsze była mocno związana z poezją. Skomponowała muzykę do dzieł takich poetów jak: Al-Mutasim, Um-Al-Kiram, San Juan de la Cruz, Sor Juana Inés de la Cruz, Antonio Machado, Federico García Lorca, José Ángel Valente, José Bergamín, Celia Viñas, Juan Goytisolo. Z okazji wręczenia Premio Cervantes przyznanej Juanowi Goytisolo, Sensi Falán została zaproszona przez Universidad de Alcalá do wzięcia udziału w obchodach ku jego czci. Odbył się wtedy koncert “Ventanas desde La Chanca”, w którego repertuarze znalazły się teksty Cervantesa oraz nagrodzonego twórcy, zaśpiewane przez piosenkarkę z Almeríi.
Miała również zaszczyt towarzyszyć Juanowi Goytisolo w innym wzniosłym wydarzeniu na Uniwersytecie w Alcalá, które zakończyła wykonując fragment jego powieści MAKBARA.

Występowała  na scenach uznanych miast i miejsc, jak: Dublín, Madrid, Universidad de Alcalá, Universidad Autónoma de Barcelona, Bilbao, Vitoria, San Sebastián, Universidad de Cáceres, Toledo, Albacete, Alicante, Asturias, Sevilla, Córdoba, Cádiz, Jaén, Granada y Almería.